Najnowsze posty

Skąd pochodzi nazwa firmy Goriziana Caffe?

Firma Torrefazione Goriziana powstała w 1967 roku w Gorizii, w małym laboratorium i cieszy się uznaniem w regionie Friuli, na terenie, gdzie bardzo intensywnie produkuje się kawę na bazie ziaren przypływających do Triestu. Oficjalnie palarnia powstała dopiero 4 lata później. Przez 60 lat palarnia Mattioni mieściła się w sercu miasta. Zaopatrując mieszkańców i dziesiątki kawiarń we własne mieszanki, będące owocem starannego doboru surowców pochodzących z Brazylii, Kolumbii, Środkowej Ameryki oraz Afryki.

Gorizia-01.jpgGorizia-02.jpg

Goriziana Caffè to linia, od której wzięła się nazwa naszej firmy. Różnorodne mieszanki kaw do tradycyjnego espresso: na każdą kieszeń, dla każdego klienta i na wszystkie rynki.

GRAND CRU 50 to mieszanka Arabiki o wyselekcjonowanym pochodzeniu z Ameryki Środkowej i Południowej.

EXTRA GOLD mieszanka, która uwydatnia najlepsze cechy doskonałej kawy, to wspaniały wynik starannego doboru najlepszej jakości arabiki na świecie.

AROMA PIÙ to wysokiej jakości mieszanka o pełnym i ekskluzywnym aromacie.

AROMA CLASSICO to harmonijna mieszanka skomponowana z wyselekcjonowanych ziaren kawy Arabica i Robusta. Mieszanka, z której produkowana jest niezwykle kremowa kawa o przyjemnym smaku. Odpowiednia dla tych, którzy preferują mocny oraz wyrazisty smak.

Jak również w swojej ofercie ma mieszankę do dystrybucji automatycznej.

Pakowaną w:

  • Karton 10 kg
  • Paleta 480 kg

 

Goriziana Cafe to także saszetki z bibuły filtracyjnej.

Produkty z linii Goriziana Cafe dostępne są w naszym sklepie

 

Opublikowany w: Goriziana Caffe

Pozostaw komentarz