Najnowsze posty

Co wyróżnia Goriziana Caffe?

Dwa pokolenia palaczy i ponad pięćdziesiąt lat doświadczenia: nieustannie pracujemy, aby zagwarantować naszym klientom najlepsze mieszanki kawy. Produkcja zmieniła się na przestrzeni lat wraz z wprowadzeniem wyrafinowanych systemów i nowoczesnego parku maszynowego. Dzięki tym rozwiązaniom Nasza kawa nastawiona jest na aromat i smak w nienaruszonym stanie dzięki jakości palenia, które zachowuje rzemieślniczą duszę.

 

Jakość i produkcja to kluczowe słowa misji firmy.

Mitja Rogelja i Antonio Crobe

Każda z mieszanek posiada swój smak i aromat idealnie spełniający potrzeby każdego z osobna, nawet najbardziej wyrafinowanych podniebień.

  1. GRAND CRU 50 jest mieszanką łączącą wyrafinowane walory indyjskie i afrykańskie, zaproponowana przez Goriziana Caffè na pięćdziesiątą rocznicę działalności.
    Rezultatem w filiżance jest cudowne połączenie i złożoność aromatów od waniliowego po kwiatowy, któremu towarzyszy bogata konsystencja oraz posmak czekolady i ciastek. Jest to wynik najlepszych doświadczeń i rzemieślniczej duszy firmy.
  2. EXTRA GOLD to mieszanka od delikatnym, słodkim i likierowym smaku, o aromacie „czekolady”, z delikatną i zrównoważoną kwasowością i doskonałą konsystencją. Mieszanka EXTRA GOLD jest na szczycie linii „Goriziana”, zawiera w sobie ducha naszej pasji do „robienia kawy”. Zrzeszyła sobie już wielu pasjonatów i specjalistów w tej dziedzinie.
  3. AROMA PIÙ Pełnia smaku, uzyskana jest dzięki wysokiej zawartości starannie wyselekcjonowanej kawy Arabica. Obecność szlachetnej kawy Robusta gwarantuje mocną, bogatą i trwałą piankę. Dla nas reprezentuje doskonałość równowagi.
  4. AROMA CLASSICO To połączenie, z którego rodzi się niezwykle kremowa kawa o przyjemnym smaku, odpowiednia dla osób preferujących zdecydowany smak. Klasyczne włoskie espresso o pełnym smaku ze wszystkimi cechami, które uczyniły je sławnym na całym świecie.

 

Oprócz standardowych mieszanek Goriziana Caffe posiada podmarkę Go Caffè.

 

Ta linia jest poświęcona wyborom premium i pochodzeniu z pojedynczych źródeł. Wszystkie kompatybilne kapsułki są produkowane pod marką Go Caffè, tak jak nowe systemy jednoporcjowe (Nespresso, Lavazza Espresso Point, DolceGusto). Linia Go Caffè narodziła się z dążenia do doskonałości. Dedykowana tym, którzy chcą zasmakować w kawie tego, co najlepsze. Mieszanka o bardzo wysokiej jakości, stworzona z najlepszych kaw Arabica, dla filiżanki o niebanalnym posmaku, wyglądzie oraz słodkiej i trwałej nucie. Doskonały wybór dla kawiarni i restauracji na wysokim poziomie. Poświęcając tej kawie opiekę i wiedzę, jakiej wymaga, tak aby w pełni wykorzystać jej potencjał, będą miały zaszczyt zaoferować klientom ekskluzywną filiżankę pozostawiającą niezapomniane wspomnienia.

W której znajdują się:

black-selection.pngBlack Selection - Linia Go Caffè narodziła się z dążenia do doskonałości. Dedykowana tym, którzy chcą zasmakować w kawie tego, co najlepsze. Mieszanka o bardzo wysokiej jakości, stworzona z najlepszych kaw Arabica, dla filiżanki o niebanalnym posmaku, wyglądzie oraz słodkiej i trwałej nucie. Doskonały wybór dla kawiarni i restauracji na wysokim poziomie. Poświęcając tej kawie opiekę i wiedzę, jakiej wymaga, tak aby w pełni wykorzystać jej potencjał, będą miały zaszczyt zaoferować klientom ekskluzywną filiżankę pozostawiającą niezapomniane wspomnienia

 

Oraz kompatybilne kapsułki Nescafe Dolce Gusto, będące mieszanką skomponowaną głównie z wysokiej jakość Arabiki, która daje przyjemny i zrównoważony posmak i która ma na celu zadowolenie najbardziej wymagających podniebień:

Jak również kompatybilne kapsułki Nespresso o słodkim smaku z nutami migdałów i karmelu, z nutami tostowego chleba czy pikantną czekoladową nutą:

Nie byłabym sobą gdybym nie wspomniała o jednym z najważniejszych aspektów tych czasów, jakim jest Bio. A tutaj to co wyróżnia ofertę Goriziana Caffe jest Bio Go Caffe. Ta firma posiada w swojej ofercie również kawy Bio Fairtrade w ziarnach, mielone czy w kapsułkach.

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałą częścią artykułu, dostępną na naszym blogu: "GO CAFFÈ BIO FAIRTRADE" co to właściwie znaczy?

Kawy opisane w tym blogu dostępne są w naszym sklepie w kategorii: Go Caffe

 

Opublikowany w: Goriziana Caffe

Pozostaw komentarz